Miley Cyrus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus!

Официален БГ форум на певицата и актриса Майли Сайръс!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Майли има порок на сърцето

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
borry96
Новаче!
Новаче!



Брой мнения : 47
Join date : 13.05.2009

Майли има порок на сърцето Empty
ПисанеЗаглавие: Майли има порок на сърцето   Майли има порок на сърцето Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 11:21 pm

Намерих тази статия:

Концертна зала в Сейнт Луйс, Мисури. Пред сцената
публиката е в екстаз, зад сцената - едно момиче повръща в
тоалетната, на челото й са избили капки пот, сърцето й
препуска в бесен ритъм. Около нея паниката е пълна -
асистенти, бодигардове, сценични работници. В очите на
всички се таи страх и един въпрос - какво се случва?
Момичето е Майли Сайръс и това е един от най-тежките
моменти в живота й. Майли го разказва за пръв път в
своята автобиографична книга Miles To Gо. "Веднага
разбрах, че нещо с тялото ми не е наред - пише Майли за
злополучния концерт от турнето Best Of Both Worlds 2007.
- Стана ми лошо, загубих съзнание, мислех, че всичко
свършва." Тогава 14-годишната звезда е закарана на лекар.
Диагнозата е порок на сърцето. "Прегледаха сърцето ми на
ултразвук, като при бременност. Лекаря откри мъничка
дупка и установи тахикардия. И това всъщност е истинския проблем." Докато порокът на сърцето до този момечнт не е заплаха, ускореният сърдечен ритъм, който на медицински език се нарича тахикардия, я тревожи от години. "На сцената, когато нося русата перука на Хана Монтана и се потя, сърчето ми бие прекалено бързо" - обяснява Майли. Последиците са прилошаване и загуба на съзнание. Въпреки това за отлагане на разпродаденото турне не може да става и дума. Майли просто взима
мерки: "Пренастроих храненето си тача, че да щадя сърцето си" - казва тя. Тийнейджърката драстично намалява мазнините в менюто си и залага на повече плодове и зеленчуци. Въпреки това лекарят е притеснен" "Забрани ми всичко, което натоварва тялото ми - спомня си тя. - Трябваше да избягвам прекалено бързите движения на сцената и да спя достатъчно - поне по 8 часа на ден." Изисквания, които трудно могат да бъдат спазени от една суперзвезда по време на турне. Тя продължава да се натоварва, съзнателно излагайки се на опасност. "Разбира се, че се страхувам, че в един момент сърцето ми ще спре. Но искам да дам на феновете си добро шоу." Лекарят обаче не е склонен да поема рискове и дава на Майли силни медикаменти, които тя продължава да пие и до днес: "Заради тези хапчета получих силно акне, а и теглото ми започна да варира. Междувременно успявам да се
справям с това - с много грим и спорт."

Майли просто се отказва да се предаде на отчаянието
заради диагнозата: "Човек винаги трябва да мисли
позитивно - подчертава тя. - След всеки спад идва ново
изкачване." При нея обаче съвсем скоро след първия идва
втори удар. Същата година дядото на Майли - Роналд
Сайръс(71), заболява от рак. "Знаех, че ще умре и затова
написах песента I Miss You. Трябваше да я чуе преди
смъртта си..." Оказва се прекалено късно. Дядо й умира
три дни преди завършването на песента. "Плачех нощи
наред, докато чух гласа му в съня си. Помоли ме никога да
не се предавам и да държа на мечтата си. Дядо беше
толкова реален, че за момент помислих че стои в спалнята
ми." Майли взема твърдо решение: "Заклех се да му посветя цялата си кариера. Всичко, което съм постигнала до този момент, го дължа на дядо, който ми праща сила от небето."

За силата на Майли има и друг източник на вдъхновение - собственият й опит. Защото въпреки крехките си 16 години, тя е преживяла много не само като звезда. Още в училище се сблъсква с трудности - заради отличния си успех и мечтата си да стане актриса, тя е сред онези, на които често се подиграват. "Момичетата от моя клас направиха клуб "Ние мразим Майли" - разказва тя и си спомня: "Веднъж този клуб ме заключи в тоалетната. Стоях там 40 минути. Никой не дойде. Обхвана ме такава паника, че дори обмислях да скоча от прозореца на тоалетната, която се намираше на четвъртия етаж."

Днес всичко това е само спомен, но с един важен
резултат: "Научих се да излизам по-силна от ударите. Те ме направиха това, което съм днес". Най-обичаното момиче в света.



Биографията на Майли вече е на пазара в САЩ. Дали и кога ще излезе и у нас, ще научиш съвсем скоро.*
Премиерата на "Хана Монтана: Филмът" у нас е на 12 юни.

Майли преминава през много трудности, за да се превърне в това, което е днес. Баща й Били Рей е неизменно до нея по пътя към върха - и в личния живот, и на снимачната площадка на "Хана Монтана".

По време на един от концертите от турнето Best Of Both Worlds Майли колабира зад сцената. Диагнозата е порок на сърцето и тахикардия. Въпреки това, тя твърдо гледа напред.

Филм за големия екран - това е новото предизвикателство, в което се впуска Майли. И то, като всичко в нейната кариера, е посветено на починалия й дядо.
Върнете се в началото Go down
`МиSs НеВенА`
Админче
Админче
`МиSs НеВенА`


Брой мнения : 102
Join date : 13.05.2009

Майли има порок на сърцето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли има порок на сърцето   Майли има порок на сърцето Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 11:29 pm

Тази статия мисля, че беше от "Хай клуб". Но наистина е много жалко, че страда от такава болест. Толкова е млада, а трябва и с това да се съобразява. Важното е,че тя се бори и не се предава лесно. Вярсав, че въпреки този проблем тя ще успее още много повече! lol!
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.canadian-forum.com
 
Майли има порок на сърцето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Miley Cyrus! :: Медия :: Новини около звездата-
Идете на: